Turniej Piłki Koszykowej

Tuż przed feriami (24 stycznia), w naszej szkołę odbył się Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Wójt Gminy Poraj Katarzyny Kaźmierczak.

Wystartowały zespoły dziewcząt i chłopców, reprezentujących klasy IV-VIII ze szkół podstawowych z terenu Gminy Poraj.
Nasza drużyna chłopaków wykazała się wysokimi umiejętnościami i szybką dynamika gry, co pozwoliło pokonać drużyny z Jastrzębia i Choronia, lecz nie wystarczyłoby pokonać reprezentację szkoły z Poraja. Zawodnicy po zawziętej walce zajęli 2 miejsce.

Wśród chłopców ostateczne wyniki zawodów wyglądały następująco: 1 miejsce SP w Poraju, 2 miejsce SP w Żarkach-Letnisku, 3 miejsce SP w Jastrzębiu, 4 miejsce SP w Choroniu.

Drużyna w składzie: Jan Pieroń, Tobiasz Mynarek, Tomasz Guzik, Jakub Rozmus, Franciszek Popiołek, Antoni Popiołek, Dawid Sobczyk, Jakub Czarnecki.

W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęły uczennice z Poraja, przed koleżankami z Jastrzębia i z Żarek-Letniska.

Reprezentacja dziewczyn w składzie: Sabina Pituch, Agata Dorobisz, Amelia Wcisło, Zuzanna Szczepańczyk, Zofia Janusiewicz, Barbara Kucińska.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.