KONKURS PLASTYCZNY II Wojewódzki Konkurs Plastyczny

pt.: „W moich oczach Polska Niepodległa”.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV – VIII SP w województwie śląskim i został objęty Patronatem Honorowym Kuratora Oświaty, Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Śląskiego oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowice.

Organizatorem konkursu są: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Katowicach oraz Śląskie Centrum Wolności i Solidarności

Uczniowie mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej, która będzie przedstawiać niepodległościowe dążenie Polski w okresie 1918 – 2019.

Praca może przedstawiać wydarzenia związane z historią Polski, odzyskaniem przez Polskę Niepodległości, historia najnowszą a także szeroko pojętym patriotyzmem, itp.

Szkoła może nadesłać maksymalnie trzy prace. Każdy uczestnik może wykonać jedną prace.

Prace plastyczne należy przygotować w formacie A4, prace wykonać należy w dowolnej technice plastycznej płaskiej.

Termin nadsyłania prac do 4 grudnia 2019 r. Termin zbierania prac w naszej szkole do 29 listopada do szkolnego organizatora konkursu.

Regulamin konkursu dostępny na stronach internetowych:

www.sp5.katowice.pl

na oraz profilu ŚCWiS na Facebook