Przestrzenna Pisanka Wielkanocna

sukces

PRZESTRZENNE PISANKI NAGRODZONE

5 kwietnia, w sali widowiskowo – kinowej „Bajka” w Poraju odbyło się uroczyste wręczenie nagród Laureatom konkursu na „Przestrzenną Pisankę Wielkanocną”.

Konkurs Plastyczny skierowany był do przedszkoli i szkół podstawowych z Gminy Poraj.

Warunkiem uczestnictwa było zbudowanie przestrzennej pisanki wielkanocnej i wyeksponowanie jej na terenie przed GOK w Poraju.

Honorowy Patronat nad konkursem objęła wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak,

a Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju.

Poziom prac był bardzo wysoki.

Wszystkie pisanki były piękne i pomysłowe. Uczestnicy konkursu włożyli wiele trudu i zaangażowania w wykonanie swoich dzieł. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz bon upominkowy

W dniu 31.03.2023 jury w składzie: ks. Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Poraju, Zofia Chwastek – instruktor plastyk oraz Klaudia Zalega – plastyk, po obejrzeniu 8 zgłoszonych pisanek, biorąc pod uwagę takie cechy jak: oryginalność i pomysłowość prac, dbałość o szczegóły i estetykę, przyznano poszczególne miejsca.

Nasza praca zajęła 3 miejsce.