Złoto piłkarzy i srebro piłkarek.

Sukcesem naszych uczniów zakończył się gminny turniej piłki nożnej, który odbył się dnia 19 kwietnia 2023 roku w Poraju.

Drużyna chłopców w składzie: Tobiasz Mynarek, Tomasz Guzik, Karol Sadowski, Błażej Dziwiński (wszyscy 6 klasa), Dominik Łyszczarz, Dominik Maślankiewicz, Kacper Wielgos, Borys Szczepańczyk, Jakub Myrta, Filip Iwański (klasa 5) w całym turnieju straciła tylko jednego gola i w pełni zasłużenie zajęła 1 miejsce, pokonując w klasyfikacji końcowej zespoły z Poraja, Choronia i Jastrzębia.

Drużyna dziewcząt w składzie: Zofia Ciołczyk, Oliwia Markiewicz, Alicja Zemanek (klasa 4), Agata Dorobisz na (klasa 5), Zofia Janusiewicz, Zuzanna Szczepańczyk (klasa 6) po pasjonującej i zaciętej walce wspięła się na drugi stopień podium, zajmując 2 miejsce!

Wyniki turnieju:
Chłopcy:
Żarki Letnisko - Jastrząb 2:0
Żarki Letnisko - Choroń 6:0
Żarki Letnisko - Poraj 0:1
Żarki Letnisko - Jastrząb 9:0
Żarki Letnisko - Choroń 0:0
Żarki Letnisko - Poraj 0:3

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów.