Turniej Siatkówki

Zwycięstwo  siatkarzy i 2 miejsce siatkarek!

Dnia 14 grudnia 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju siatkówki dla klas 7 i 8, zorganizowanym w Poraju pod patronatem Wójta Gminy Poraj.
Drużyna w składzie: Tobiasz Mynarek, Jan Pieroń, Antoni Wawrzyniak, Antoni Popiołek, Franciszek Popiołek, Dawid Sobczyk, Filip Fazan, Jakub Czernecki i Jakub Rozmus odniosła zdecydowane  zwycięstwo, wygrywając wszystkie swoje mecze, jednocześnie prezentując bardzo wysoki poziom sportowy!
Emocje były ogromne! Nietuzinkowe akcje i wyśmienite zagrania ucieszyłyby  oko niejednego miłośnika siatkówki.
1 miejsce w pełni zasłużone!

Bardzo dobrze spisały się również nasze uczennice, które stanęły na drugim stopniu podium! Drużyna dziewcząt w składzie: Zofia Janusiewicz, Wiktoria Haus, Zuzanna Szczepańczyk, Łucja Piecuch, Magdalena Chachulska, Natasza Fesz, Kaja Mynarek, Sabina Pituch i Barbara Kucińska dzielnie walczyła o każdy punkt, prezentując szeroki wachlarz swoich umiejętności i ostatecznie zdobywając 2 miejsce.
Ogromne gratulacje!