KONKURS PLASTYCZNY - Akcja Mural

– konkurs w ramach  „Kampanii Kolejowe ABC”

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza uczniów szkoły podstawowej z całej polski do wzięcia udziału w Akacji Mural. Najlepszy pomysł na mural ozdobi ścianę w centrum Warszawy. Konkurs trwa do 15 grudnia 2019r. ( prace proszę dostarczyć do dnia 10 grudnia do szkolnego organizatora konkursu)

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas III – VI SP z całej Polski. Zadaniem uczestników jest stworzenie najlepszej grafiki prezentującej zasady bezpieczeństwa na terenach kolejowych. Projekt powinien być związany tematycznie także z nosorożcem Rogatkiem, bohaterem „Kampanii Kolejowe ABC”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać kolorowy projekt muralu w formacie A4 lub A3 w orientacji pionowej, w zespole liczącym od 3 do 30 uczestników.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.kolejoweabc.pl/akcjamural.