Październik 2022

W październiku poznaliśmy zasady pracy z długospisem 3D - mówiliśmy o bezpieczeństwie podczas pracy, projektowaliśmy ozdoby, nauczyliśmy się wymieniać filament - dzięki wszystkim tym umiejętnościom mogliśmy ponieść wodze fantazji. Efekty pracy to postacie zwierząt, kształty kwiatów i owoców oraz warzyw, elemenrty umeblowania. Już wiemy, że to nie koniec przygody z długopisem 3D.

Photon Robot pozwolił nam zagłębić wiedzę z zakresu programowania obrazkowego oraz blokowego. Dzięki możliwościom "zaplanowania" drogi dla robota udało nam się poszerzyć wiedzę z zakresu matematyki, przyrody oraz historii Polski.

Nauka przez zabawę  - super sprawa:-) Przkonaliśmy się, że umiejętność budowania z klocków Arduino pozwoli nam na "ożywienie" naszych budowli - tym pochwalimy się już wkrótce...